Dnes je utorok 26. september 2017, 13:13  |  Meniny má Edita, v ČR Andrea  |  Zajtra má Cyprián, v ČR Jonáš ENGLISH
Sponzorovaný hosting od WebSupport.sk
vlajka 2. svetový pohár v hokeji
30. august - 15. september 2004
Základná časť
Play off
Štatistiky
Zostavy
Štatistiky hráčov
Najviac plusových bodov  
POSGPGAPTS+/-SHPPPPPIM
1.Adam FOOTEKanadaD60337000
2.Martin HAVLÁTČeskoF53366012
3.Bill GUERINUSAF52246008
4.Eric BREWERKanadaD61346014
5.Keith TKACHUKUSAF551650123
6.Kris DRAPERKanadaF52245002
7.Jarome IGINLAKanadaF62135002
8.David VÝBORNÝČeskoF50005002
9.Jiří FISCHERČeskoD40005002
10.Vitalij VIŠNEVSKIRuskoD30005000
11.Michael MODANOUSAF50664010
12.Joe SAKICKanadaF64264012
13.Joe THORNTONKanadaF61564010
14.Mario LEMIEUXKanadaF61454012
15.Olli JOKINENFínskoF62134006
16.Tuomo RUUTUFínskoF61234004
17.Roman HAMRLÍKČeskoD40224000
18.Shane DOANKanadaF61124002
19.Kimmo TIMONENFínskoD61563032
20.Patrik ELIÁŠČeskoF532530110
21.Marek ŽIDLICKYČeskoD53143012
22.Alexej JAŠINRuskoF41233104
23.Ville PELTONENFínskoF61233012
24.Toni LYDMANFínskoD60333016
25.Ossi VÄÄNÄNENFínskoD41233010

Vysvetlivky  
POSpozícia (F - útočník, D - obranca)
GPpočet odohratých zápasov
Ggóly
Aasistencie
PTSbody
+/-plusové body - mínusové body
SHPbody v oslabeniach
PPPbody v presilovkách
PIMtrestné minúty

Zdroj: WCH04.com
Vyhľadávanie
na tejto stránke
na webe


Copyright © 2002-17 Flexi Systems. Info. Webhosting by WebSupport.sk. Time 0.002 s