Dnes je nedeľa 28. mj 2017, 16:49  |  Meniny má Viliam, v ČR Vilém  |  Zajtra má Vilma, v ČR Maxmilián, Maxim ENGLISH
Sponzorovaný hosting od WebSupport.sk
vlajka 2. svetový pohár v hokeji
30. august - 15. september 2004
Základná časť
Play off
Štatistiky
Zostavy
Štatistiky hráčov
Najlepší strelci  
POSGPGAPTS+/-SHPPPPPIM
1.Keith TKACHUKUSAF551650123
2.Fredrik MODINŠvédskoF44481042
3.Joe SAKICKanadaF64264012
4.Martin HAVLÁTČeskoF53366012
5.Patrik ELIÁŠČeskoF532530110
6.Milan HEJDUKČeskoF43251022
7.Tomas HOLMSTRÖMŠvédskoF4325-3048
8.Saku KOIVUFínskoF63142012
9.Ryan SMYTHKanadaF63140002
10.Marek ŽIDLICKYČeskoD53143012
11.Vincent LECAVALIERKanadaF62571028
12.Kris DRAPERKanadaF52245002
13.Bill GUERINUSAF52246008
14.Martin ST. LOUISKanadaF62241020
15.Alex KOVALEVRuskoF4213-2014
16.Jarome IGINLAKanadaF62135002
17.Dainius ZUBRUSRuskoF42132004
18.Olli JOKINENFínskoF62134006
19.Marco STURMNemeckoF4202-2100
20.Mikko ELORANTAFínskoF62022002
21.Kimmo TIMONENFínskoD61563032
22.Joe THORNTONKanadaF61564010
23.Mario LEMIEUXKanadaF61454012
24.Mats SUNDINŠvédskoF41451010
25.Teemu SELÄNNEFínskoF61341024

Vysvetlivky  
POSpozícia (F - útočník, D - obranca)
GPpočet odohratých zápasov
Ggóly
Aasistencie
PTSbody
+/-plusové body - mínusové body
SHPbody v oslabeniach
PPPbody v presilovkách
PIMtrestné minúty

Zdroj: WCH04.com
Vyhľadávanie
na tejto stránke
na webe


Copyright © 2002-17 Flexi Systems. Info. Webhosting by WebSupport.sk. Time 0.002 s